📣Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Recepsionist/e Tirane

Oferta Pune 27/11/2022 15:46 Post ID: 91413


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Operator/e telefonik dhe Recepsionist/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 819

📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Recepsionist/e

✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

▪ Njohes te mire te gjuhes

 Me eksperience mbi 6 muaj ne call center

 Me aftesi te mira komunikuese 

🕛Disponibilitet full time 09.00-18.00

✅Ofrojme:

💰Pagese Baze 1000 euro + bonese javore /mujore

💰 Paga 500 euro per recepsion

📝 Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar

👥 Trajnime periodike nga profesioniste te fushes

⚡ Perqindjet me te larta ne treg 

✨ Fundjava pushim

📍 Adresa: Rruga e Dibres, Tirane

📲📞 Kanditatet e interesuar mund  te na kontaktojn ne numrin tone te telefonit:

Ju mirepresim❕