Eurodenta (materiale dentare) kerkon te punesoje Korrier per shperndarje me motorr Tirane

Oferta Pune 23/11/2022 10:26 Post ID: 91410


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Korrier
Korrier me Motor, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
Lexime 287

📢 Eurodenta (materiale dentare) kerkon te punesoje: 

🙋‍♂️ Korrier per shperndarje me motorr

Momentalisht po kerkojme per nje shperndares/motorrist (TURN I PARE) per materiale dentare nga kompania Eurodenta. Jemi lider ne tregun e stomatologjis per me shume se 25 vite dhe kemi parim korrektesine dhe persosmerine ne cdo repart te biznesit sikurse dhe harmonine midis stafit.

⏩ Kriteret e kandidateve:

✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet


✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa e kenaqshme

🏍 Motorri mundesohet nga firma!

📍 Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Tirane 

📞📲 Mos hezitoni te na kontaktoni nese jeni te interesuar sikurse dhe ne rast pyetjesh te tjera ne lidhje me vendin e punes. Ju mirepresim!