Prohealth kerkon te punesoje Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra) per turizem mjekesor Tirane

Oferta Pune 22/11/2022 13:43 Post ID: 91364


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Call Center Agent Operator/e telefonik, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 246

⏩ Prohealth kerkon te punesoje: 

πŸ‘©β€πŸ’Ό Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra)  per turizem mjekesor

βœ… Kerkohet: 

πŸ” Njohes te mire te gjuhes

πŸ™‹β€β™€οΈ Preferohet mosha 18 deri ne 35 vjece

πŸ’Ό Me eksperience ne call center

πŸ“Œ Me aftesi komunikuese te mira

⏳ Disponibilitet full time 08:00 - 16:00

βœ… Ofrohet:

πŸ’° Paga baze 500 euro + bonese

✨Fushata ; Turizem mjeksore dhe dentar

πŸ“‘ Kontrate e rregullt pune

πŸ“š Trajnime periodike nga profesioniste te fushes

πŸ’» Ambjent pune bashkekohor

⏳ E shtuna 08:00 deri ne 14:00

⏳ E diela pushim

πŸ“ Adresa: Rruga Dibres, Tirane, Albania

πŸ“²πŸ“žPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whats app:

πŸ“§ [email protected]

Ju mirepresim❕