Bar Provinca kerkon te punesoje Kamarier/Kamariere Tirane

Oferta Pune 23/11/2022 17:53 Post ID: 91328


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e Kamarier/e, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 146

📢 Bar Provinca kerkon te punesoje: 

☕ Kamarier / Kamariere


⏩ Kriteret e kandidateve:

✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa e kenaqshme 

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍 Adresa: Prane Qendres Globe

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
Ju mirepresim!