Job Offers in Tirana, Profession Shitese , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/11/2022 13:57 Post ID: 91283


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica - Maps
Reads 211

Furre Buke & Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje SHITESE 


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

*** 1 dite ne jave pushim***

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T.Fultz”, prane Intermedica.

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania balfin group social media managet sales agent seo specialist chemical engineer work from house fisherman assistant photographer cameraman sales analyst tax consultant cta groups selos agency bar fox it helpdesk it help desk technician demand job search in tirana human resource web designer modelling customer support customer support jobs call center agent minijob massage job offers in luxembourg seo specialist jobs manager hotel salaris job promotion communication job offers near me for 15 year olds security guard jobs job offers communication content writer jobs call center part time jobs remote regency casino albania content writer jobs remote job vacancy luxembourg back office jobs it technician job description job offer communication human resources jobs job offers near me for 16 year olds customer service jobs tirana job offers near me horeka manager project banker secretary mia spa informatic esthetician