Bar Kafe Harry Fulz kerkon kamarier/e Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 17:57 Post ID: 91198


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e Kamarier/e, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 135

⏩ Bar Kafe Harry Fulz  kerkon te punesoje:

🍸 Kamarier/e 

✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme 

⏳ Turni  pare

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍
 Adresa: Perballe Shkolles Harry Fultz

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕

Afati i fundit i aplikimit: 15/12/2022 14:01