Furre Pasticeri Dumrea kerkon te punesoje Shitese Tirane

Oferta Pune 19/11/2022 17:27 Post ID: 91106


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e Shitese, 👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania - Harta
Lexime 126

🥐 Furre Pasticeri Dumrea kerkon te punesoje: 

👩‍💼 Shitese


⏩ Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pun


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme + siguracione

✅  Kushte shume te mira pune 

⏳ Puna me dy turne


📍Adresa:
 Rruga Robert Shvarc (prane Kristal Center), Tirane

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! 
Ju mirepresim!