Dyqani Baron Style kerkon te punesoje Shitese per Butik Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 17:25 Post ID: 91077


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni
Shites/e
Shitese per Butik, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Ish Ekspozita - Harta
Lexime 284

Dyqani  Baron Style kerkon te punesoje: 

🙋‍♀️ Shitese per Butik

Kriteret e punes:

💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

✨Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


✅ Ofrohet:

💰 Pagesa 30.000 leke te reja 

*Koha e punes 6 ore 30 min ne dite*

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Perballe Ish Ekspozites 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕