Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e , Banakiere , No Experience, Payment 300 Euro. Tirana

Job Offers 18/11/2022 09:50 Post ID: 91075


Payment

300 Euro

Pozicioni
Kamarier/e , Banakiere, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania - Maps
Reads 148

☕ Wood Green Bar kerkon te punesoje: 

👩‍💼 Kamarier/e
-Banakiere


⏩ Kriteret e kandidateve:

🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa per Kamariere 300 euro

✅  Kushte shume te mira pune 


📍Adresa: 
Rruga Bardhok Biba, Tirane

📲📞 Na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! 
Ju mirepresim!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager teacher real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant mia spa ios android app programmer it helpdesk barkeeper worker in manufacturing industry junior java developer customer support customer support jobs influencer marketing jobs call centre part time jobs near me security guard jobs job offers communication help desk jobs content writer jobs call center inbound jobs job offers luxembourg job vacancy near me call center english jobs call center part time jobs remote job offers near me for 14 year olds job offers near me part time chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare crm manager project make upp artist