Kerkojme Agjente Telefonik per gjuhen Gjermane dhe Angleze Tirane

Oferta Pune 19/11/2022 17:58 Post ID: 91051


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Call Center Agent agjente, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Bulevardi Zogu i I, Tirane, Shqiperi - Harta
Lexime 521

😊 Kerkojme Agjente Telefonik per gjuhen Gjermane dhe Angleze!

✅Eksperience te meparshme ne fushatat Forex / Recupero.

📌Orari : Part-time ose Full-time (6-8h)

💰Paga mujore duke filluar nga 400€‎ ne muaj , +12% Bonus per cdo FTD.

📍Adresa : Bulevardi Zogu i I, Tirane, Shqiperi

📞Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit

📨ose ne adresen tone te email: [email protected]