Piano-Bar-Elysee kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakiere dhe Hostess Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 15:52 Post ID: 91040


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakiere dhe Hostess, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga George W Bush, Tirana, Albania - Harta
Lexime 204

Piano-Bar-Elysee kerkon te punesoje: 

Kamarier/e

🍸 Banakiere

👩‍💼 Hostess

✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: Rruga George W.Bush përballë parlamentit

📲📞📩Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne Email: [email protected] 

📞 ose ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕