Job Offers in Tirana, Profession Banakier dhe Kamarier , With experience, Payment 50,000 Leke. Tirana

Job Offers 20/11/2022 15:07 Post ID: 91006


Payment

50,000 Leke

Pozicioni
Banakier dhe Kamarier, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Maps
Reads 319

💥 Bar Twiga kerkon te punesoje: 

👨‍💼 Kamarier dhe Banakier (qe ti beje te dyja)

⏩ Kriteret e punes:

📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

⏳ Disponibilitet ne orarin 07:00-15:00 


✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa eshte 50 000 leke neto (e diskutueshme)

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:  Don Bosko, Prane shkolles Qazim Turdiu

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp! 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager crm manager real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary sales analyst call center english tax consultant cta groups mia spa ios android app programmer barkeeper junior java developer customer support customer support jobs call centre part time jobs near me influencer marketing jobs security guard jobs help desk jobs call center inbound jobs content writer jobs job offers communication job vacancy near me job offers near me for 14 year olds job offers near me part time call center part time jobs remote fitness trainer jobs hotel manager jobs call center english jobs chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare project make upp artist office manager