Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje Kamarier restoranti, Kamarier Bari, Kasiere dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 11:56 Post ID: 90984


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Kamarier restoranti, Kamarier Bari, Kasiere dhe Sanitare, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 179

Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje

👨‍💼 Kamarier restoranti

☕ Kamarier Bar-i

💻 Kasiere per Tabako Shop

🙋‍♀️ Sanitare


Kriteret e punes:

🧰 Kanditat me eksperiece te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

Ofrohet:

💰 Paga te kenaqeshme 40000 leke

💰 Pagesa per Kasiere eshte 40 000 leke (+ bakshishe)

🙋‍♂️ Kushte te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Parku Rinia, rruga Ibrahim Rugova

📲📞 Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!