Glassgo Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 19/11/2022 14:15 Post ID: 90951


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e Kamarier/e, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 170

💥 Glassgo Lounge kerkon te punesoje: 

 Kamarier/e

⏩ Kriteret e punes:

📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

⏳ Disponibilitet ne orare

✅ Ofrohen: 

💰 Pagesat nder me te mirat ne treg

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:  Sheshi Shtraus, Xhamllik.

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp!