HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me Banakier/e dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 17/11/2022 00:41 Post ID: 90808


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e dhe Sanitare, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 97

⏩HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me :

-Banakier/e

-Sanitare 

Kriteret e kandidateve :

-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

-Te jene  etike ne pune

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

✅Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

🍀Kushte shume te mira pune

📍Adresa: Rruga Fortuzi, 200m pa shkuar te shkolla "Jeronim De Rada"

📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

📌Ju mirepresim!