Staf mjekesor Dhe Recepsioniste Durres

Oferta Pune 20/11/2022 20:16 Post ID: 90755


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni
staf, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Bulevardi Dyrrah, Durres, Albania - Harta
Lexime 362

Kerkohet te Punesohet :Staf mjekesor Dhe Recepsioniste
Recepsioniste
Asistente Dentare (F)
Infermiere (F)
Te sapo diplomuar ne Stomatologji
Orari 9:00 ~ 17:00
E diela Pushim
Duhet te kete njohuri te gjuhes italiane
Te jete e Komunikueshme
Adresa: Bulevardi Dyrrah Durres
Paga shume e mire
Per cv ose per cfardo parqartesie mund te kontaktoni
Kontakt : [email protected]


Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2022 08:59