Azalea Aesthetic ofron mundesi punesimi per Mjek Stomatolog dhe Laborant dentar Lushnje

Oferta Pune 16/11/2022 14:45 Post ID: 90589


Pagesa 2,000 Euro
Pozicioni Stomatolog Mjek Stomatolog dhe Laborant dentar, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Lushnje, Albania - Harta
Lexime 111

🦷 Azalea Aesthetic ofron mundesi punesimi:

🥼Mjek stomatolog
🔬Laborant dentar (design ose protezist)

✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe
- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.
-Aftesi te mira komunikuese
-Aftesi te mira te punes ne grup

✅ Ofrohet:

💰Paga 1,200 Euro - 2,000 Euro
🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.
📄Ofrohet kontrate 2-3 vjecare
💼Trajnime te vazhdueshme

📍Adresa: Lushnje

📲 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!