White Dental & Aesthetics ofron mundesi punesimi per Mjek stomatolog Tirane

Oferta Pune 15/11/2022 14:50 Post ID: 90587


Pagesa 1,200 Euro
Pozicioni Stomatolog Mjek Stomatolog, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 86

🦷 White Dental & Aesthetics ofron mundesi punesimi:

🥼Mjek stomatolog

✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe

- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.

- Aftesi te mira komunikuese

- Aftesi te mira te punes ne grup

✅ Ofrohet:

💰 Paga 800 Euro - 1,200 Euro

🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.

📄Ofrohet kontrate 2-3 vjecare

💼Trajnime te vazhdueshme

📍 Adresa: Sheshi Wilson, Tirane

📲 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!