Rozafa ne TEG kerkon te punesoje Shitese peshku Tirane

Oferta Pune 17/11/2022 15:18 Post ID: 90523


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Shites/e Shitese Peshku, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa TEG, Tirane, Albania - Harta
Lexime 174

⏩Rozafa kerkon te punesoje: 

👩‍💼🐠 Shitese peshku


✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme, 40 000 leke  

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: TEG, Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕