Alsig po kerkon te punesoje Shofer Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 13:20 Post ID: 90495


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shofer Shofer, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane - Durres, QTU - Harta
Lexime 385

📢 Alsig po kërkon te punesoje:


👨‍💼 Shofer

✅ Kriteret që duhet të zotërojë :

📑 Të jetë i pajisur me çertifikatë si punonjës sherbimi certifikatë 

🚘 Të jetë jetë i paisur me patentë makine 

⚡ Të kete disponibilitet për të punuar 


⏩✅ Ofrojme kushte të mira pune dhe korrektesë


📍ADRESA: Autostrade, QTU

📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose dergoni CV tuaj ne email-in tone:

📩 EMAIL: [email protected]