ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar Konsulent Marketingu ne gjuhen Italiane Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 20:44 Post ID: 90429


Pagesa 150,000 Leke
Pozicioni Konsulent Marketingu, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko, prane Viva Market , Tirane - Harta
Lexime 284

⏩📞 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar:

👨‍💼 Konsulent Marketingu ne gjuhen Italiane 

📌 Fushata per sherbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.

✅ Kriteret: 

1. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gjuhes B2, C1,C2)

2. Besim ne vetvete dhe deshire per tu rritur profesionalisht & financiarisht,

3. Disponibilitet per te punuar. 

✅ Ne ju ofrojme: 

💼 Trajnime Profesionale,

💺 Ambient komod,

🙋‍♀️ Staf te pergatitur dhe bashkepunues.

💰💸 Pagese deri ne 100 000 - 150 000 Leke ne muaj.

📍 Adresa: Don Bosko, prane Viva Market , Tirane

📲 APLIKONI:

📩 Email: [email protected]

📞 Ose ne Numer telefoni/whatsapp !