Royal East Resort kerkon te punesoje Recepsionist ne hotel Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 14:25 Post ID: 90398


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Recepsion
Recepsionist, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Mjull Bathore, Albania - Harta
Lexime 356

⏩Royal East Resort kerkon te punesoje: 

👨‍💼 Recepsionist ne hotel


✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

📚 Te kete njohuri te gjuhes Angleze

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme 

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: Mjull, Bathore prane rrethrrotullimit te Teg 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕