Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e dhe Banakier/e , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 13/12/2022 02:49 Post ID: 90372


Payment

By Agreement

Pozicioni
Kamarier/e dhe Banakier/e, Work Experience: No Experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Bogdaneve, Tirana, Albania - Maps
Reads 564

⏩ Florum Bar-Snack kerkon te punesoje:

- Banakier/e me eksperience per turnin e pasdites 

- Kamarier/e per turnin e pasdites 

⏳ Orari 15:00 - 23:00 


✅Kriteret e punes:

🙋‍♀️ Kanditate me ose pa eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

⏳ Disponibilitet per Turnin e pasdites


✅Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit, ose email: 
📨 [email protected]

Ju mirepresim❕shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager teacher cashier real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant ios android app programmer it helpdesk worker in manufacturing industry junior java developer customer support jobs call centre part time jobs near me influencer marketing jobs job offers luxembourg help desk jobs job offers communication content writer jobs call center inbound jobs security guard jobs job offers near me part time job offers near me for 14 year olds call center english jobs call center part time jobs remote job vacancy near me chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups mia spa esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare crm manager project make upp artist barkeeper