Big Market kerkon te punesoje Punetore ne Market, djem Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 13:51 Post ID: 90359


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e Punetor ne Market, djem, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 367

⏩Big Market kerkon te punesoje: 

👨‍💼 Punetore ne Market, djem


✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme 

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: Ish Stacioni i Trenit, Pas Maternitetit

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕