Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 19:35 Post ID: 90198


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent Shitje AGJENT UDHETIMESH, 👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 470

⏩ "Top Seven " ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

πŸ‘©β€πŸ’ΌπŸ‘¨β€πŸ’ΌΒ  Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience ( F/M)Β¨

βœ… Kerkesat Kryesore:

πŸŽ“ Te kete perfunduar studimet universitare:

⏳ Te jete e disponueshme per te punuar full time

πŸ“š Te zoteroje gjuhen anglezeΒ 

✨ Aftesi te mira komunikuese


βœ… Ofrohet:

πŸ’° Pagesa te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

πŸ“ Adresa: Rruga e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji, Tirane.

πŸ“²πŸ“© Te gjitha te interesuarit te na dergojne CV-te e tyre ne e-mailin e meposhtem.
E-mail: [email protected]Β Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023 09:37