Restorant A'mare kerkon te punesoje staf Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 18:00 Post ID: 90120


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Lavapjates, Kamarier/e dhe Sanitare, 👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 41 3199348449707,19 8035297393799 - Harta
Lexime 429

⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:

👨‍🍳 Kuzhinier

🙋‍♂️Ndihmes kuzhinier

🙋‍♀️ Lavapjates

🍸 Kamarier/e

🙎‍♀️ Sanitare


Kriteret e punes:

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕