Job Offers in Tirana, Profession Operatore telefonik , With experience, Payment 80,000 Leke. Tirana

Job Offers 20/11/2022 07:50 Post ID: 89674


Payment

80,000 Leke

Pozicioni
Call Center Agent
Operatore telefonik, Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age 18-28 Vjece
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Qender, Tirane - Maps
Reads 801

📢 Oferte pune ne gjuhen italiane!

📌 Kerkojme te rekrutojme urgjent 50 Operatore Call centre per nje fushate te re start up dhe me mundesi per disa pozicione pune vakant. 

✅ Kerkohet:

📈 Njohuri te gjuhes Italiane, dhe me eksperience te meparshme pune 

🙋‍♀️ Preferohet mosha 18 deri 30 vjec 

⏳ Part time dhe full time!

✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa te kenaqshme qe fillojne nga 400 leke ora e punes fikse dhe me pagesat nga me te lartat ne treg per bonuse dhe incentiva mbi pagen.

🔝 Ambjent komod dhe  eksperience disavjecare ne treg, me menaxhere te pergatitur dhe profesioniste. 

✨ Eshte nje mundesi e mire per te treguar veten dhe per te punuar ne  nje ambjent ku cdo gje fitohet me meritokraci dhe me pune !

📍 Adresa: Tirane, Albania

📲📞 Lini takim ne numrin e telefonit dhe ju mirepresim per nje interviste prane zyrave tona 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager teacher real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant mia spa ios android app programmer it helpdesk barkeeper worker in manufacturing industry junior java developer customer support jobs call centre part time jobs near me influencer marketing jobs help desk jobs content writer jobs security guard jobs job offers communication job offers luxembourg call center inbound jobs job offers near me part time call center part time jobs remote job vacancy near me job offers near me for 14 year olds call center english jobs chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare crm manager project make upp artist office manager