Novem Center kerkon te punesoje Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 11:53 Post ID: 89369


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Call Center Agent Agjent Financiar, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania - Harta
Lexime 535

⏩ Novem Center kerkon te punesoje:

-Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze

✅Ofrohet:

💰 Pagese baze qe nis nga 500€ neto;

💸 Bonuse ditore, javore, mujore;

🍀Ambjente komode, staf mikprites;

😊Kushte shume te mira pune, (Warm Leads, Premium Lists, Regular Trainings).

📈Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret, ne baze te meritokracise;

📝Kontrate e rregullt;

✨Fundjavat pushim.

✅Kriteret per kandidatet:

– Nivel shume i mire i gjuhes angleze (niveli B2/C1) ;

– Eksperience e meparshme si agjent te pakten 3 muaj ;

🕛Disponibiliteti vetem Full-Time (16:00-01:00).

🏆Nese je nje prej personave qe i ploteson kriteret, nxito dhe behu pjese e ndryshimit, per te fituar pagesa te standardit europian!

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone ne Whatsapp:

Ju mirepresim!