🎨 Kancelari Papirus, ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 14:11 Post ID: 89346


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Shites/e Shitese, 👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 613

🎨 Kancelari Papirus, ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese 


✅ Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:

🎓Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij

📚Te kene njohuri te gjuhes angleze

💻Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin e programeve baze Microsoft.


✅ Ofrohet:

📈 Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

💰 Paga Baze 35 000 leke + Bonuse Ditore 💸

⏳ Koha e punes 7 ore, ne turnin e pare (ora 08:00-15:00) ose te dyte (ora 15:00-22:00). ⏰

✨Nje dite pushim ne jave


📍Adresa : Tirane, Rruga Elbasanit, ngjitur me shkollen e mesme te gjuheve te huaja "Asim Vokshi"

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! Ju mirepresim!