Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje Ndihmes kuzhiniere Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 05:52 Post ID: 89046


Pagesa 39,000 Leke
Pozicioni Kuzhinier/e Ndihmes kuzhiniere, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 322

⏩Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje: 

-Ndihmes kuzhiniere

Kriteret e punes:

▪ Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

▪ Te kene perkushtim gjate orarit te punes

▪ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

✅Ofrohet:

💸 Pagesa 1500 leke  dita + siguracione te paguara 

⌛Orari 09:00-17:00

💼Kontrate sipas kodit te punes 

***Dita e diele pushim** 

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Stacioni i Trenit,Kompleksi Usluga 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕