Job Offers in Tirana, Profession 2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash. Tirana

Job Offers 16/11/2022 16:59 Post ID: 88797


Payment

1,400 Euro

Pozicioni
2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash., Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 869

📣 Ofrohen vende pune ne Belgjike ne kantier ndertimi si:

 2 - Skavatorist deri 2.5 ton

 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 

2 - Puntore krahu per hapje gropash.

✅ Ofrohet:

🍀Mundesi per letrat nga Polonia/Sllovenia dhe me pas ne kantier ne Belgjike

🏡Shtepia e siguruar nga ne

💰 Paga fillon nga 1400€/muaj


📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit dhe ne whatsapp!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager crm manager real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant mia spa ios android app programmer it helpdesk barkeeper worker in manufacturing industry junior java developer customer support customer support jobs influencer marketing jobs call centre part time jobs near me help desk jobs call center inbound jobs security guard jobs content writer jobs job offers luxembourg job offers communication job vacancy near me call center english jobs call center part time jobs remote job offers near me part time job offers near me for 14 year olds chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare project make upp artist office manager