Fast Food Piceri ATENEO kerkon te zgjeroje stafin Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 11:00 Post ID: 88781


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni -Punonjes/e Fast Food -Motorrist -Krepier/e -Sanitare -Picier/e, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 306

Fast Food Piceri ATENEO kerkon te punesoje:

-Punonjes/e Fast Food

-Motorrist

-Krepier/e

-Sanitare

-Picier/e

Kriteret e kandidateve :

-Te kene eksperience te meparshme pune

-Te jene  etike ne pune

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

✅Ofrohet:

💰 Paga teper e kenaqshme

✅Kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga e Elbasanit perballe fakultetit Histori-Gjeografi

📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

📌Ju mirepresim!