📣Call Center ,Ofrohen vende pune si operator/e ne gjuhen Angleze dhe team leader + operator/e ne gjuhen Spanjisht Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 16:03 Post ID: 88453


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Call Center Agent Operator/e , 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1540

📣 Ofrohen vende pune si:

-Operator/e (Call Center gjuha Angleze)

-Team Leader (Call Center gjuha Spanjisht)

-Operator/e (Call Center Spanjisht)


Kriteret e punes:

⌛ DISPONIBILITET VETEM FULL TIME

- Me ose pa eksperience te meparshme pune

- Njohuri shume te mire te gjuhes Angleze dhe Spanjolle

- Te jene ambicioze, te perkushtuar dhe energjike


✅Ofrojme:


💰Pagese te kenaqshme + bonuse ditore, javore dhe mujore

✨Kushte shume te mira te punes.

🍀Ambient mikprites dhe bashkepunues.

📞☎ Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit: