⚡📣WWN Kerkon te punesoje Agjent/e Telemarketing ( JO FOREX) Ne Gjuhen Angleze GB Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 20:44 Post ID: 88178


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Agjent/e telemarketing , 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1458

⚡ "WWN" kerkon te punesoje:

-Agjent/e telemarketing ne gjuhen angleze GB.

✅ Kriteret e pozicionit te punes: 

📈Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes angleze.

〽️Eksperience mbi tre muaj ne fushata te ndryshme ne Call Center.

✨Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time. 

👬Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.

🍀Preferohen qe kandidatet te jene mbi 21 vjec.

✅Kushtet e punes: 

💰Page baze duke filluar nga 50.000 leke.

✨Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances tuaj.

😊Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune.

🍀 Dy dite ne jave pushim. 


📍Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Bllok , Tirane.

📨 Email: [email protected]

📲📞Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose dergoni Cv ne adresen e email.

Ju mirepresim!