Prohealth kerkon te punesoje Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra) Tirane

Oferta Pune 18/11/2022 00:29 Post ID: 88070


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Sherbim klienti Operator/e telefonik, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 799

Prohealth kerkon te punesoje: 

👩‍💼 Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra)  

✅ Kerkohet: 

🔝 Njohes te mire te gjuhes

💼 Me eksperience ne call center

📌 Me aftesi komunikuese te mira

⏳ Disponibilitet full time 08:00 - 16:00

✅ Ofrohet:

💰 Paga baze 500 euro + bonese

Fushata ; Turizem mjeksore dhe dentar

📑 Kontrate e rregullt pune

📚 Trajnime periodike nga profesioniste te fushes

💻 Ambjent pune bashkekohor

⏳ E diela pushim

📍 Adresa: Rruga Dibres, Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whats app:

📧 [email protected]

Ju mirepresim❕