Kerkojme Agjent Call Center (m/f/d) Me Kohe te Plote ITALISHT Tirane

Oferta Pune 17/11/2022 08:34 Post ID: 87558


Pagesa 1,500 Euro
Pozicioni Sherbim klienti Agjent/e, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza RE , Tirana, Albania - Harta
Lexime 799

πŸ“’ Jemi duke kerkuar Agjente Call Center (m/f/d) per gjuhen italiane

⏩ Kriteret e pozicionit te punes: 

πŸ“ˆ Niveli gjuhes Italiane shume i mire  

⚑ Te jene korrekte duke respektuar rregullat dhe politikat e kompanise. 

πŸ‘¨β€πŸ’ΌπŸ‘©β€πŸ’Ό Duhen te jene te afte per te punuar ne grup. 

⏳ Disponibilitet full time


⏩ Kushtet e punes: 

✨ Ambient dhe kushte komode pune

πŸ’° Pagesa 1000 - 1500 euro baza + bonuse

⏳ Pune me kohe te plote

πŸ“ Adresa: Unaza e RE, Tirane, Albania

πŸ“²πŸ“ž Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp ! Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023 11:11