Fastfood MEVLANI kerkon te punesoje Recepsioniste Tirane

Oferta Pune 27/10/2022 22:24 Post ID: 87003


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni
Recepsion
Recepsioniste, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania - Harta
Lexime 368

📢 Fastfood MEVLANI kerkon te punesoje: 

🙋‍♀️ Recepsioniste

⏩ Kriteret e punes:

📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

⏳ Puna me turne

✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa 40 000 leke te reja 

⏲ Orari 11:00 - 19:00 turni i pare, dhe 19:00 - 02:00 turni i dyte

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:  Rruga Sotir Kolea, Qyteti Studenti

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp !
Ju mirepresim!