Kerkohen operatore telefonike per Call Center ne Spanjisht, Gjermanisht dhe Italisht Tirane

Oferta Pune 16/11/2022 11:15 Post ID: 86382


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Call Center Agent Operator/e telefonik, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 601

⏩ Kerkohen operatore telefonike per Call Center ne Spanjisht, Gjermanisht dhe Italisht 

✅ Kriteret e punes: 

👉 Orari punes: 10:00 - 19:00 

👉 Te jete e disponueshme full time 

👉 Puna eshte nga e hena - te shtune 

 Cfare ne ofrojme:

💰Paga baze 500€  + bonuse 

📍Ambjent miqesor dhe shume komod

✔️Kontrate e rregullt sipas legjislacionit Shqiptar

💥Aktivitete te ndryshme mujore.


📲📩📞Kontaktoni ne numrin e telefonit ose adresen e e-mailit: [email protected]