Cheops Gym kerkon te punesoje Instruktor dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 20/10/2022 17:43 Post ID: 84655


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Instruktor dhe Sanitare, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Dhimiter Shuteriqi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 301

Cheops Gym kerkon te punesoje:

-Instruktor

-Sanitare

✅ Kriteret e punes:

   🔺Te kene eksperience te meparshme pune.

   🔺Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   🔺Te jene pozitive dhe te qeshur.

✅ Ofrohen :

   ✔️ Kushte te mira pune dhe staf mikprites

   💰 Pagese shume e kenaqshme


📍Adresa :Dhimiter Shuteriqi, Tirane

📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.