Century 21 Metropol po kerkon Agjent/e Imobiliare Tirane

Oferta Pune 23/09/2022 15:26 Post ID: 83467


Pagesa 400 Euro
Pozicioni
Ndermjetes i pasurive te patundshme, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 118

Zyra imobiliare Century 21 Metropol, pjese e rrjetit me te madh ne Shipqer, Century 21 Albania, po kerkon te rekrutoje partnere Biznesi, Agjente Imobilar.
Nese jeni mbi 23 vjec, keni mbaruar studimet e larta dhe kerkoni rritje profesionale dhe pavaresi financiare, eshte vendi i duhur ku duhet te aplikoni. Ndermjetesi i pasurive te patundshme eshte nje profesion i rregulluar me ligj. Ofrojme trajnime te vazhdueshme mbi industrine, vete motivimin dhe suksesin.

Pagesa me perqindje.

Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2022 08:24