Tirane, ofroj vend pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga baze + bonus ) Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 11:18 Post ID: 56655


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni
Konsulente Imobiliar, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1783

Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%?

Kjo eshte mundesia jote!!!

Çfare ofron Dream Albania:

• Aktivitete dhe Trajnime te vazhdueshme cdo dite.
• Suport maksimal nga ekipi.
• Fryme bashkepunimi dhe skuadre.
• Ambient dinamik dhe energjik.
• Mundesi rritje profesionale.
• Ambient komod ne qender te Tiranes.
• Rritje profesionale ne baze te meritokracise.

Cfare kerkohet:

• Eksperienca ne kete sektor nuk eshte prioritet. (me trainimet e vazhdueshme brenda nje kohe te shkurter behesh specialist)
• Te jeni energjik dhe ambicioz.
• Te jeni bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
• Te keni aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
• Te keni arsimim te larte.
• Te keni njohje te mira ne gjuhe te huaj perben avantazh (preferohet Anglisht, italisht).
• Eksperience e meparshme ne shitje dhe marketing perben avantazh.
• Mosha e preferuar 20-35 vjec.

Rroga baze 40000 leke + komisione te larte

Apliko tani duke derguar CV tuaj ne mailin [email protected]

Adresa: Rruga Mine Peza, perballe Komisariat Policise nr 3, Tirane.
Afati i fundit i aplikimit: 24/02/2023 11:44