Mundesi Punesimi! FUTURE HOME kerkon konsulente imobiliare! Tirane

Oferta Pune 26/11/2022 15:23 Post ID: 41906


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Konsulentë Imobiliarë, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi - Harta
Lexime 1378

Tiranë, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e.
FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqipëtare.

Ndërkohë që forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare, ne po zgjerojmë aktivitetet tona në treg. Ne jemi në kërkim të personave të motivuar dhe të apasionuar për t'u bashkuar me ne në pozicionin: Konsulent/e Imobiliar/e.


Cfarë do të gjeni në Future Home?


•Aktivitete dhe Trajnime të vazhdueshme (brënda dhe jashtë vendit), për të sjellë në treg agjentë profesionistë dhe të përgatitur.

•Idetë e reja, kreativiteti yt , aftësite e tua të komunikimit, dhe më e rëndësishmja dëshira jote për punën do të jenë gjithmonë të vlerësuara nga Kompania.

•Promovim bazuar mbi produktivitetin, punën e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe

profesionalizmin e treguar.

•Ofrohet suport nga ekipi dhe kërkohet standart shërbimi tek klienti.


Cfarë kërkohet:


•Të keni mbaruar arsimin e lartë Bachelor/Master.

•Të keni përvoja të mëparshme në shitje.

•Bashkëpunues dhe t’ju pëlqejë puna në ekip.

•Të dini një gjuhë të huaj.

•Energjik/e dhe ambicioz/e.

•Aftësi të mira komunikimi dhe prezantimi.

•Përdorimi i programeve bazë kompjuterike.


Shënim: Kandidatët duhet të jenë të moshës mbi 23 vjec.


Dergoni CV me foto në:

📩 [email protected]

📩 [email protected]

📲 +

🌐 http://futurehome.al/