Olymic Gym kerkon te punesoje instruktor palestre part-time pasdite Tirane

Oferta Pune 04/04/2021 19:56 Post ID: 29489


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Instruktor palestre , Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal Gjimnaz
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 950

Olymic Gym kerkon te punesoje instruktor palestre part-time 


Kriteret e punes:

🔸Te njohi te gjitha veglat e palestres

🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem  me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv


🔴Olymic Gym ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Komuna e Parisit 


Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 10:21