Kompani ndertimi ofron rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj. Tirane

Ndertime dhe riparime 08/06/2023 13:37 Post ID: 103521


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 130

👷 Kompani ndertimi

➡️ Artur Xhixho ShPK me nje eksperience mbi 15 vite ne tregun shqipetar ne sektorin e ndertimit me rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj.

✔ Ofron punime cilesore dhe ne kohe rekord duke iu pergjigjur kerkesave te klienteve fale aftesise dhe eksperiences se punonjesve te firmes me produkte nga markat me prestigjoze ne tregun shqiptar dhe te huaj 


 Ofrojme sherbime dhe produkte si:

🔹 Fasada xhami, strukturale dhe gjysemstrukturale

🔹 Veshje metalike kompozit

🔹 Dyer automatike dhe me fotoelemente

🔹 Dyer/dritare, duralumin, plastike (pvc)

🔹 Dyer xhami te jashtme, te brendshme, fizarmonike

🔹 Xhama termike

🔹 Grila termike persiane

🔹 Kangjella alumini

🔹 Parmak ballkoni, shkallesh

🔹 Rikonstruksione godinash te pjesshme, shtepi etj.📍 Adresa: Rruga Besim Fagu, prane spitalit Amerikan 2, Tirane

 📲Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje kompani te reja ndertimi kerkoj usta gipsi paisje industriale ndertime dhe riparime ne fier ndertime dhe riparime tek qender shkoder atlas art stone tenda banimi riparim grilash