340x230    340x230

🏡 ndertime dhe riparime

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
"urban planning dhe development" shpk eshte nje kompani e cila operon ne fushen e ndertimeve civile dhe projektimeve arkitektonike - inxhinierike, e krijuar rishtazi si vazhdim i kompanise eja studio ...
24/11/2022 17:21

Zona: Zone Periferike
Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com prodhojme tenda pergola tenda kamioni, tenda dielli, tenda kalceto, etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. printime ne baner dhe adeziv...
23/11/2022 12:17

Zona: Don Bosko
Ajel shpk është një kompani ndërtimi me eksperiencë disa vjecare në fushën e ndërtimit. ajel shpk përgjithësisht punon si nënkonraktor në punime të ndryshme për komplekse banimi dhe shë...
22/11/2022 21:30

Zona: Zone Periferike
Shkoza construction ofron punime ndertimi te ndryshme si: termoizolime, hidroizolime, punime gipsi, patinime, lyerje, sisteme kapot, mure, suva, shtrime pllakash dhe parketi, hidraulike, nivelime...
19/11/2022 19:54

Zona: Zone Periferike
Sipermarrje ndertimi aldo, me eksperience mbi 15 vite ne treg ofron sherbime te ndryshme ne fushen e ndertimit. stafi i kualifikuar dhe eksperienca disa vjecare, bejne qe te ofrojme punime cilesore, t...
18/11/2022 17:03

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Punime dritare, dyer, vetrata, pasqyra, kabina dushi, grila, prerje dhe montime xhamash ...
15/11/2022 17:27

Zona: Patos
Genti 001 shpk operon në fushën e tregëtimit me shumicë dhe pakicë të materialeve të ndërtimit, prodhime produktesh betoni, transport rrugor mallrash dhe inertesh, firmë konstruksioni nga th...
14/11/2022 19:54

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
V.a.s konstruksion shpk me qendër në tiranë, e ndodhur pranë stadiumit dinamo renditet në treg midis kompanive më të mira në sektorin elektrik. gama e gjerë e shërbimeve dhe punëve tona, ja...
07/11/2022 15:40

Zona: Plepa
Realizojmë punime ndërtimi : - gjithçka ç'farë nevojitet në rikonstruksionin vilave mbrenda dhe jasht. - realizojme punimet e brendëshme të pallateve mbas strukturës së betonimit. -...
02/11/2022 15:53

Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Bej lyerje patinime dhe punime gipsi per me shume info. cel.  ...
28/10/2022 08:03

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Kastrati construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e grupit kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. me një portofol ndërtimesh të tipologjive të n...
25/10/2022 15:38

Zona: Laprake
Bejm shtrime pllakash dhe parketi ofrroj riparime hidraulike dhe tualetesh banjove guzhinave ...
23/10/2022 20:14

Zona: Don Bosko
Kompania “alesio 2014” shpk është themeluar në 8 maj vitit 2014 në tiranë. kjo kompani u krijua me një synim dhe mesazh të qartë për të përmbushur kërkesat e tregut  në  fushen  ...
20/10/2022 11:42

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
By-ter project"eshte nje kompani qe ofron ndertim banesash, rikonstruksione totale te banesave apo bizneseve per nje raport shume te mire cmim/ cilesi. instagram: byter_project sektoret qe mbulojm...
18/10/2022 11:00

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Azalea construction ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore ne fushen e ndertiimit dhe te rikonstruksionit brenda dhe jashte vendit sikurse: - ndertim, projektim, dizenjim, mobilim, punime gipsi...
17/10/2022 11:49

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Ge construction group eshte nje kompani qe ofron ndertim dhe rikonstruktim total te banesave apo bizneseve per nje raport shume te mire cmim dhe cilesi. punimet tona mund ti shikoni dhe ne instagrami...
02/10/2022 21:17

Zona: Zone Periferike
Rudi construction shpk, me eksperiencë shumë vjeçare në treg, ofron shërbim të kualifikuar dhe të garantuar në fushën e ndërtimit. ofrohen shërbime të ndryshme, kryesisht për për projekt...
20/08/2022 18:35

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ofrojme sherbime ne ndertim dhe riparime si me poshte: ▪︎punime gipsi ▪︎shtrim pllakash ▪︎shtrim parketi ▪︎lyerje ambientesh ▪︎instalime elektrike ▪︎sistem kapote ▪︎...
10/08/2022 13:41

Zona: Laprake
Tulla shamat te reja dhe te perdorura ne forma ngjyra dhe permasa te ndrysheme per veshje ambjentesh, oxhaqe, furra, zgara, blloqe betoni, mbulesa muresh dhe shkallesh, llac shamat, pluhur memeri, a...
05/08/2022 12:20

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;kompleksi “muratori” është duke u ndërtuar me një përkushtim të vecant dhe cilësi të lartë ndërtimi. 📞📲 na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!dhenbsp;ju mirepresim!...
20/07/2022 17:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim