🏡 ndarje qiraje

🕵 Online 518 lexues | ⏳ 13 njoftime ne pritje     Print

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Zona/rruga : ymer kurti kerkohet 1 ose 2 vajza per ndarje qiraje. ambienti eshte 2+1, i mobiluar, apartament ne kat te trete me ashensor. adresa- rruga ymer kurti, 5-min nga sheshi wilson, bllok. Çmimi total i qerase eshte 40.000 te reja. ...

19/11/2023 18:16

175 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Tek pazari i ri kerkoj nje vajze per ndarje qiraje, te nje apartamenti 1+1 dhe totalisht e mobiluar. ...

15/10/2023 20:41

15,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoj nje djale per ndarje qiraje ...

13/08/2023 19:14

15,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkohet nje djale per ndarje qiraje....

13/08/2023 17:05

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Kerkoj 2 vajza per ndarje qiraje shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 ballkon , guzhina ...

03/08/2023 14:17

15,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoj nje goce per ndarje qerje. shtepia eshte tek vilat gjermane afer kopshtit sarito 10 min me ekonomikun . 1+1 wi fi dhe ujë falas. kati i 1 i nje vile 3 kateshe . qeraja eshte 150 dmth nga 50 secila ! kush eshte e interesuar te me kontaktoj ne ...

10/07/2023 16:57

170 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete

Kerkohet nje vajze per ndarje qiraje. qiraja per person eshte 140€ apartamenti eshte tek rezidenca perstige ngjitur me intermediken qendrore. apartamenti lirohet ne maj ...

09/04/2023 20:08

45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Jemi 2 vajza dhe kerkojme 1ose 2vajza per te ndare apartamentin me qera. apartamenti eshte 3+2 (me parket)160m2 eshte i perbere nga 1sallon te madhe,1guzhine gatimi e vecuar , dy tualete,tri dhoma gjumi. ne gjendje shume te mire,ne rrugen ndre m...

07/03/2023 23:18

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoi ndarjen me nji goce te jete ne marredhenie pune.shtepia eshte e mobiluar me te gjitha .goca te jete korrekte dhe e rregullt. ...

30/01/2023 08:03

16,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete

📢jepet me qira apartament i organizuar si një mini-konvikt privat për vajza. 💬informacion mbi pronën: • siperfaqja totale: 120 m2. • kati 5 (dublex) organizimi: sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ku njëri...

14/08/2022 17:42

550 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Shkolles Besnik Sykja Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,i Mobiluar 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.78 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga ramazan demneri prane shkolles se mesme besnik sykja jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 d...
📅 Date: 10/12/2023 10:08

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 10/12/2023 11:07

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 10/12/2023 13:37

45,000 Leke - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2, I Mobiluar. 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 18:48

550 Euro - Rruga Mine Peza ,prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar. 550euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga mine peza ,prane prokurorise se tiranes jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 76𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet  , 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 21:20

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 10/12/2023 22:39

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Fz Construction 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1+1 verandesip 110m2kat 2 banimrr hamdi sina,kompleksi fz construksioncmimi 600 euro me post parkimi jasht pallatit...
📅 Date: 10/12/2023 23:03

43,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Ne Myslym Shyr

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ap me qera 1+1 i mobiluar, 63 m2 ne rrugen myslym shyri buze rruges prane karburantit. ...
📅 Date: 11/12/2023 20:05

350 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 350 Euro (gjimnazi Partizani)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : • ambient ndenjie + ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet me dritare • ballkon • kati 4 • pallat ekzistues • 80 m2 për informacione më të d...
📅Date: 11/12/2023 20:36

29,900 Leke - Jepet Me Qera 2+1 Mobiluar Sauk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera kati i nje shtepie private 2+1 e mobiluar preferohen familjar per me shume informacion na kontaktoni ...
📅Date: 11/12/2023 20:35

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1+bllk ne zonen e astirit organizohet: 🛌1 dhoma gjumi 🛋ambient ndenje+gatimi 🚿tualet - 67 m2 gjendje shume e mire plotesisht e mobilluar.(jepet per cifte...
📅Date: 11/12/2023 20:32

35,000 Leke - Apartament 1+1 Rruga 5 Maj Prapa Concord 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati 1 ne nje pallat ekzistues i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndoshet tek rruga 5 maj, 5 minuta ne kembe nga qendra concord cmimi:35.000 leke i diskutushem ...
📅Date: 11/12/2023 20:31

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.36 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 65 m² kati i 4, totalisht i mobiluar, ballkon ,ashensor ,uje 24 ore,kondicioner....
📅Date: 11/12/2023 20:31

380 Euro - Apartament 2+1 Ne Objekt Te Ri Ne Ali-dem!!!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
- apartament 2+1 per qira totalishte i mobiluar - 94 m2 - objekti eshte me ashensor dhe kapote - kati i 2 - 380 euro/muaj...
📅Date: 11/12/2023 20:30

420 Euro - Super Cmim 1+1 Moderne Te Shkolla Baletit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 në zonën e ish tregut elektrik. ndodhet në katin e 2 të një ndërtese të re. i mobiluar dhe pa patur banorë më parë. Çmimi eshte neto. kontaktoni për ti hedhur ...
📅Date: 11/12/2023 20:30

420 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ish Fusha E Aviacionit , Prane Kompleksit Turdiu 420euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1apartamenti eshte i organizuar : salloni,ambienti i gatimit,korridori,dhome gjumi, tualeti. ballkonisiperfaqe totale :80m2apartamenti ndodhet ne katin e 6pallat i ri me ash...
📅Date: 11/12/2023 20:29

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 bal...
📅 Date: 10/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 10/12/2023 18:55

1,100 Euro - Premium Ap 2+1+2wc & Post Parkimi **garazh ( Liq I Thate - Park Life Residence ) 37k€ Investim | Arreduar & Dizenjuar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira ultra apartament unik 2+1+2wc+1 ballkon ( zona e  liqeni te thatë, rezidenca park life ) (107m2) i investuar në detaje me arkitetekt një kosot mbi 37k  | Çdo gjë e re dhe e pa pë...
📅 Date: 10/12/2023 19:41

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 10/12/2023 22:02

1,600 Euro - Elite Apt: 3+1+**2wc & **2 Poste Parkimi ( Res. Secret Garden - Teg ) Investim I Ri & Dizajn Me Arkitekt - Parekt, Elekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament unik: 3+1+2wc+2 ballkone dhe depo - te residenca secret garden - ngjitur me teg ***përfshirë dy poste parkimi - kompleksi secret garden eshte nje nga komplekset me me te inv...
📅 Date: 11/12/2023 17:47

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 11/12/2023 18:04

250 Euro - Jepet Me Qera 1+1 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
41.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera gazonjere kati par pallat egzistus ne shkoll te bashkuar cmimi:250 euro tel,whatsapp:0692823663...
📅Date: 11/12/2023 20:29

300 Euro - Jepet Me Qera 2+1-sauk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Banesa jepet i mobiluar si ne foto. ...
📅Date: 11/12/2023 20:28

27,000 Leke - Me Qera, Garsoniere E Pabanuar Me Pare Tek Rr. Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
38.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
-rruga e dibres,, mbrapa spitalit amerikan ii-i mobiluar -38 m² siperfaqe -270 mij lek muaj !jepet me qera garsoniere, hyrje e pabanuar me pare, sip, 38 m2, 1 banjo, i mobiluar, totalisht e...
📅Date: 11/12/2023 20:27

40,000 Leke - Apartament 1+1 Varri I Bamit ( Mbi Xhamllik)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 siperfaqe 60m2 kati i 2 pallat 5 katesh, apartamenti ofrohet i arreduar me mobilim modern dhe cilesor. lirohet ne fillim te janarit mund te shifet dhe rezervohet me par...
📅Date: 11/12/2023 20:22

300 Euro - Apartment Per Qera 1+1 Me Parkim Tek Qtu,

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet per qera apartament 1+1 me parkim 📍 univers city, qtu mobilim i ri, i pabanuar me pare cmimi 300 euro ne muaj ...
📅Date: 11/12/2023 20:20

250 Euro - Apartament 1+1.prane Marinaj Hotel.astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 prane marinaj hotel shtepi e re private me termoizolim e mobiluar dhe e pershtatshme per 3 persona jepet per cifte ose vajza mundesi parkimi prane baneses ...
📅Date: 11/12/2023 20:19

400 Euro - Qera, Super Apartament 1+1, Ali Demi, Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar ne zonën e ali demit, pranë tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja bruto e apartament...
📅Date: 11/12/2023 20:16

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 10/12/2023 06:17

430 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Kodra E Diellit ) Pllt I Ri - Cdo Gje Akull E Re | Mobilim & Pajisje Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( kodra e diellit ) k1, pallat v 2019 | i investuar në detaje me cdo gjë te re dhe te pa përdorur- kondicioner - kuzhina ultra moderne me elektro a++ ndricim me spote, tava...
📅 Date: 10/12/2023 11:55

35,000 Leke - Fresku ,ngjitur Me Restorantin

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ambient bashkohor i gjithi i arreduar parking personal i perfshire ne Çmim kontakt whatsapp ...
📅Date: 11/12/2023 20:13

60,000 Leke - Rruga Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar Cdo Gje E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kavajes jepet me qira apartament 2+1i mobiluar ne gjendje te re .apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistus. sistem ngrohje ftohje, jepet per here te pare me qira...
📅Date: 11/12/2023 20:10

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes (id B210523) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek rruga e kavajes, ne kompleksin square 21, jepet me qera apartament 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, e mobilur ne menyre bashkekohore. g.q.tarife sherbi...
📅Date: 11/12/2023 20:08

40,000 Leke - Jepet Me Qira Apatament 2+1 Tek Rr.durresit/ 40'000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apatament 2+1 tek rruga e durrsit, prane colosseo kati 1 siperfaqja:80 m2 i mobiluar organizohet: *sallon ndenje + ambient gatimi *2 dhoma gjumi *1 tualet vendodhja: rrug...
📅Date: 11/12/2023 20:07

34,900 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Mobilim I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 me nje mobilim te ri e cila jepet me qera per here te pare e pershtatshme per 2 persona e pershtatshme per 2 vajza shume prane stacionit te autobuzit ...
📅Date: 11/12/2023 20:02

32,000 Leke - Kerkohet 1 Vajze Per Ndarje Qeraje, Zona Brryl

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.24 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet prane shkolles 4 deshmoret ne brryl. esht e rikonstruktuar dhe mobiliet jan te reja. aktualisht jemi 2 vajza ...
📅Date: 11/12/2023 19:59

400 Euro - Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shtepia 400€ 2+1 ne kushte shume te mira...
📅Date: 11/12/2023 19:57

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Prane Uet, Tirane.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 per qera pranë uet. informacion mbi garzioneren: • sipërfaqe ambienti : 62 m2 • kati 2 • tualet • kondicioner • e përshtatshme për 3 persona . për ...
📅 Date: 10/12/2023 23:01

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Riza Cerova, Prane Shkolles 4 Deshmoret Ne Tirane Id 42214518

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214518 tek rruga riza cerova, prane shkolles 4 deshmoret, jepet me qera apartament 2+1 ne ndertim te ri me ashensor, apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5, siperfaqe 115 m², apartame...
📅 Date: 11/12/2023 11:18

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Tualete, Don Bosko, Tirane,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 per qera, në rrugën don bosko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 100 m2 • kati 7 • 2 tualete • ndërtim i ri • i mobiluar në më...
📅 Date: 11/12/2023 16:20

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, Tirane. Area36206

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 per qera, në kompleksin arlis, rruga e dibres. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 72 m2 • kati 11 • tualet • ndërtim i ri • i mo...
📅 Date: 11/12/2023 16:40

480 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Rruga E Kavajes Prane Globe Ne Tirane (id 42211247)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id 42211247 rr. kavajes, afer globe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 8 me ashensor, hyrja organizohet ne 1 ambient ...
📅 Date: 11/12/2023 20:15

35,000 Leke - 2+1/ Per 3 Studente/35.000 Leke / Rruga E Durresot

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kati perdhe pallat me 2 kate e mobiluar ambasada kineze per studente 35.000 leke eeja real estate 0683693320 ...
📅Date: 11/12/2023 19:54

600 Euro - Apartament 2+1+2, Te Pallati Me Shigjeta , 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 2+1+2, te pallati me shigjeta , 600€• tipologjia: 2+1+2• adresa: te pallati me shigjeta, rruga e kavajes• i mobiluar e kompletuar• kati 9 me ashensor•...
📅Date: 11/12/2023 19:53

20,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje!...
📅Date: 11/12/2023 19:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim