Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster -2+1+2WC+Bllk (FRESK) Ashnesor // Kaldaja | Panele Diellore | Pajisje A++ Tirana

House for Sale 13/05/2021 09:29 Post ID: 29855


Payment 88,000 Euro
Room | Kitchen 2+1   Furniture Furnished
Square Feet 120.00 m2 me 2 Tualete
Floor Floor 3 me 1 Ashensor
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Fresk, Tirane - Maps
Reads 2486

Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster - Shitet Apartament 2+1+2tuale Dhe Ballkon - Fresku (Anna Market) Pallat I Ri Me Ashensor // Arredim Shume Cilesore / Kaldaja Elektrike Dhe Kondicioner Teper Cilesore | Panele Diellore Dhe Elektroshtepiake A++ || Izolim Akustik Dhe Termik | Tualetet Me Hidrosaniatare Te Reja  


Q2736Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhomë Gjumi

- 1 Dhomë Ndenje

- 2 Tualet

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 120 M2

- Sip Neto: 109 M2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 8 

- Pallat: I Ri

- Viti I Ndertimit: 2014

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Qetësi Absolute Ajër I Pastër• Vetëm 100 M Nga Restorant Fresku

• Pallat Me Ndërtime Shumë Cilësore, Me Grafiato, Mure Sizmike Si Dhe 4 Hyrje Në Katë

• Banorë Familjarë Dhe Me Shtresë Të Lartë 


• Apartament Me Strukturë Shumë Të Mirë

• Fillon Në Hyrje Me Një Korridor I Cili Është Lidhës Me Derën E Jashtme, Sallonin, Dhe Tualetin E Parë I Cili Është Me Hidrosanitare Cilësore ( Jo Nga Firma) Dhe Aspirim

• Sallon I Bollshëm Dhe Dhomë Ngrënie

• Kënd Gatimi Në Ballkon Ekstrapër Të Shmangur Aromat Në Ambjent Të Brendshëm


• Muret Ndarës Janë Me Izolim Akustik, Termoizolim Dhe Lesh Guri

• Sistem Ngrohës Me Kaldaje I Cili Është I Shpërndarë Në Sallonin E Ndenjes Dhe Në Dhomat E Gjumit Gjithashtu Dhe Sistem Ngrohës Me Kondicioner Daikin 18***


• Apartament Shitet Totalisht Mobiluar Ku Vlen Të Përmendim Investimet Eksta Të Cilët Pronari I Ka Bërë: 

• Linjë Trefazore Të Dedikuar

• Panele Diellore Calpac

• Kaldaje Me Korent + Fankoler

• Sistem Kondicionimi Daikin 18***

• Elektroshtëpiaket Nga Markat Më Cilësore: Lavastovilje Zannusi,  Frigorifer Siemens, Lavatriçe Miele + Tharëse Siemens, Filtër Uji Gjermane Me 3 Membrana Dhe 4 Filtra Etj...• Orientim Shumë I Mirë, Jug Lindje

• Apartament I Shtruar Me Pllakë Cilësore

• Tualet Me Hapsirë Të Bollshme Dhe Me Dritare Aspirimi Dhe Hidrosanitare Inkaso Gjermane 

• Dyerdritare Dopjoxham Dhe Me Grilë

• Dhomë Gjumi  Me Hapësirë Të Madhe
Cmimi: 88,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
ADV User ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29855