APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3 Tirana

Shtepi me qera 23/11/2020 09:26 Post ID: 21598

35,000 Leke

  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3
  • APARTAMENT 2+1 PER QIRA SPITALI AMERIKAN 3


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 95.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 749

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 95m2 ne Rrugen e Kavajes prane Spitalit Amerikan 3 ne nje zone shume te mire te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone. Aparatmenti ofrohet i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi: 35,000ALL
Njoftimi ID: 21598