Jepet makina Golf5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 22/09/2023 12:58 Post ID: 74664


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 1784

⚡ Jepet makina Golf 5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro  dita ⚡

-Golf 5 1.9 nafte 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje rental cars bmw range rover rental cars smart cars for rent rental topalli rental cars in pogradec rental cars near me luxury rental cars near me monthly renting car tirana rent day car near me rental cars range rover rent car rinas airport car rental shkoder cars for rent cheap mondial luxury car rental tirana luxury car for rental near me car rentals prestige car rental near me car rental companies albania car rent vlore rent car bmw rent car bmw x6 rent car elbasan van for rental near me cars for rental car rental albania tips daily car rentals near me daily car rental prices car rental albania montenegro g clase car rental honda rent car tirana airport rental car albania airport budget car rental large suv camping van rental albania luxury car rental tirana cheap car rental in tirana range rover evogue mercedes benz for rent rent car albania tirana 7 seats car for rent shkoder rent car rental cars in durres car rental citroen luxury car albania rental car rental valona land rover rental rent a car in albania cheap car rental near me now car hire albania tirana