Jepet makina Golf5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro dita Tirane

Makina me qera 22/09/2023 12:58 Post ID: 74664


Pagesa

25 Euro

✴ Rezervime minimale 3 dite e lart
✴ Mundesi udhetimi Udhetime kombetare brenda shtetit
Marka Makine-Veture Volkswagen, Viti 2007 , Karburanti diesel-nafte
Kambio Manual
Kilomentra 180,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 1787

⚡ Jepet makina Golf 5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro  dita ⚡

-Golf 5 1.9 nafte 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje makina me qera vlore jepet makina me qera makina me qera volkswagen polo me qera minifurgone me qera airport scoda octavia makina me qera ne korce posche chevrolet jetta skoda ford fiesta makina me qera sarande bmw seria 4 jaguar car me qera makine me qera vlore e class evo e class me qera porche cayane audi for rent range rover 2019 makina me qera e class beatle jepet golf 6 duke filluar nga 30 euro dita makina me qera volkwagen golf jepet me qera range rover rent e car jepet me qera benz 65 euro citroen picaso c class me qera makine me qera bmw me qera range rover i zi evo 350 me qera jepet golf 5 me qera tuareg shira aston martin for rent range rover me qera kamper me qera mercedes benz caravello seria 5 makina me qera ne pogradec opel makin 8 vendeshe taxi me qera furgon me qera okazion makina me 14 euro dita cadillak